پاورپوینت درمان اجباری- نگاهی به برخی ابهامات نکاتی درباره اعتیاد

پاورپوینت درمان اجباری- نگاهی به برخی ابهامات نکاتی درباره اعتیاد
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
544 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

پاورپوینت درمان اجباری- نگاهی به برخی ابهامات نکاتی درباره اعتیاد

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت درمان اجباری- نگاهی به برخی ابهامات نکاتی درباره اعتیاد برای خانواده ها و مراجعان می باشد. این فایل شامل ۲۰ اسلاید بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت درمان اجباری- نگاهی به برخی ابهامات نکاتی درباره اعتیاد

پاورپوینت درمان اجباری دارای ۲۰ اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در PowerPoint می باشد و آماده ارائه یا چاپ است

شما با استفاده ازاین پاورپوینت میتوانید یک ارائه بسیارعالی و با شکوهی داشته باشید و همه حاضرین با اشتیاق به مطالب شما گوش خواهند داد.

چکیده محتوای فابل: سوال های شایع ¨آیا معتادان باید حتماً خودشان بخواهند تا ترک کنند؟ ¨آیا درمان اجباری فایده ای دارد؟ ¨اگر بیمار (معتاد) خود نمی خواهد ترک کند، وظیفه خانواده چیست؟ ¨چگونه باید با وی برخورد کنند؟   نکات بسیار مهم در درمان اجباری بین اثرات مستقیم مواد و اعتیاد تمایز قائل شوید هشدارمهم بخش قابل توجهی از مصرف کنندگان شیشه که حاضر به درمان نیستند، از جنون متامفتامینی رنج می برند. نکات بسیار مهم در درمان اجباری بین اثرات مستقیم مواد و اعتیاد تمایز قائل شوید اعتیاد یک چرخه یا فرایند است منظور راغب سازی و حرکت دادن معتادان بسوی ترک است نصیحت، مصاحبه با متخصص و ریشه یابی چندان موثر نیست .

چرخه اعتیاد

  1. مصرف مواد
  2. تجربه سرخوشی موقت
  3. احساس پشیمانی
  4. تحریک روانی
  5. هوس مواد
  6. مصرف مجدد

اعتیاد جسمی:پاسخ فیزیولوژیک بدن نسبت به ورود و تأثیر مواد جدید به بدن می‌باشد که معمولاً با پدیده تطبیق پذیری (مقاومت بدنی)(Tolerance) بروز می‌کند یعنی به دلیل کاهش تعداد گیرنده‌های عصبی و کاهش انتقال‌دهنده عصبی موجود در سیستم عصبی مرکزی نیاز فرد مصرف‌کننده هر روز بیشتر می‌شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.