دانلود تحقیق درباره استفاده از آسفالت حفاظتی میکرو سرفیسینگ در اصلاح شیار شدگی

دانلود تحقیق درباره استفاده از آسفالت حفاظتی میکرو سرفیسینگ در اصلاح شیار شدگی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
789 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

دانلود تحقیق درباره استفاده از آسفالت حفاظتی میکرو سرفیسینگ در اصلاح شیار شدگی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf تحقیق درباره استفاده از آسفالت حفاظتی میکرو سرفیسینگ در اصلاح شیار شدگی روسازی های آسفالتی (مطالعه موردی خطوط BRT تهران )می باشد. این فایل شامل ۷۰ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

تحقیق درباره استفاده از آسفالت حفاظتی میکرو سرفیسینگ در اصلاح شیار شدگی

خطوط حمل و نقل عمومی بخش مهمی ازمسیرهای حرکتی وسایل نقلیه موتوری را در هرشهر شامل می شود. خطوط ویژه سامانه اتوبوسهای تندرو ) BRT ( هم بخشی ازاین مسیرهای حرکتی میباشد. تردد اتوبو سهای تندرو و وارد آمدن بار محوری زیاد به روسازی، کم کم باعث به وجود آمدن خرابی هایی-ازجمله خرابی شیارشدگی- در مسیرچرخها میشود.

شیارشدگی، خرابی طولی در مسیر چرخ ها است که باعث ایجاد ناهمواری میگردد. با جمع شدن آب و پاشیدن آن روی سطح روسازی هنگام عبورچرخ در شرایط آب و هوای بارانی و در نهایت پایین آمدن مقاومت لغزشی و حتی بروز پدیده آب پیمایی )هیدروپلنینگ(، شرایط غیرایمن و خطرناک برای ترافیک عبوری ایجاد و باعث بروز تصادفات م یشود.

تردد دائم اتوبوس های تندرو در یک مسیر محدود و عدم امکان مسدود نمودن خطوط برای انجام عملیات تعمیر اصولی، بهسازی یا بازسازی، روسازی این خطوط را با مشکلاتی مواجه کرده است.همچنین تعمیر و نگه داری با تراشیدن و پرکردن، بحث هزینه ها، اثرات زیست محیطی وسنتی بودن روش، سازمان ها را به استفاده ازرو شها ومخلو طهای دیگر ترغیب می کند.

دراین گزارش به معرفی مخلوط میکروسرفیسینگ و طرح آمیختگی آن پرداخته شده است؛ ب هطوری که امکان پر کردن شیارشدگی درمدت زمان کمتر را فراهم می سازد و -با توجه به موارد ذکر شده- هم از لحاظ اجرایی راحت تر است وهم ازلحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.