دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت معیارها و ملاکهای انتخاب همسر

دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت معیارها و ملاکهای انتخاب همسر
نوع فایل
ppt
حجم فایل
97KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
557 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت معیارها وملاکهای انتخاب همسر

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت معیارها و ملاکهای انتخاب همسر می باشد. این فایل شامل ۵۳ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش می باشد. و در غالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

قسمتهایی از متن فایل:

سر جمع کیفیتهای ویژه مرد و زن قبل از ازدواج و ماهیت ترکیب آن دو با هم محصول ازدواج را می سازد برای روشن شدن بیشتر به مثالهای عملی زیر توجه کنید

* می دانیم اکسیژن (هوا) و آهن هر کدام به تنهایی عنصر با ارزش و گرانبهایی است. اولی مایه حیات و دومی طلای سخت است. اما وقتی این دو عتصر در مجاورت رطوبت (آب) قرار می گیرند با هم ترکیب شده و زنگ آهن را که ماده ای است متخلخل به رنگ قهوه ای تشکیل می دهند. به این عمل اکسیداسیون با پدیده آهن خوردگی می گوییم. زنگ آهن یا اکسید آهن محصول بی ارزشی است.

زن و مرد حکم دو عنصر فوق الذکر را دارند که هر کدام به تنهایی می توانند انسان های خوب و جالبی باشند اما بر اثر عدم هماهنگی شخصیتی در ترکیب (ازدواج) محصول (زوج) بی ارزشی مثل زنگ اهن را تشکیل می دهند .

رابطه زناشویی بیمارگونه ( زوج نامتناسب )     شرایط خاص+زن+مرد

شرایط خاص زندگی زناشویی من جمله: دخالت اطرافیان، فرهنگ جامعه … همان حالت هماهنگ کننده رطوبی در فرمول فوق الذکر را دارند.

می دانیم از سوختن ( ترکیب ) هیدورژن و اکسیژن ، آب که ماده حیاتی است به وجود می آید که مقدار قابل توجهی گرما هم آزاد می کند .

نتیجه : از ترکیب دوعنصر فوق برای تشکیل یک ملکول آب ۲۸۶ کیلو ژول گرما آزاد می شود .

با توجه به فرمول : زوج های هماهنگ می توانند با هم ترکیب گردند و ازواج های حیاتی آفرین بسازند گرمای سوزان حاصل از ترکیب شان همان عشق سالم و وفاداری است که فضای زندگی شان را نورانی و پر انرژی می کند .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.