دانلود فایل جامع پاورپوینت احکام بانوان

دانلود فایل جامع پاورپوینت احکام بانوان
نوع فایل
PPT
حجم فایل
443KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
378 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود فایل جامع پاورپوینت احکام بانوان

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت با موضوع احکام بانوان می باشد. این فایل شامل ۳۵ اسلاید زیبا سودمند و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت احکام بانوان

خون استحاضه چیست؟

? هر خونی که از رحم خارج شده، در صورتی که از زخم نباشد و شرایط حیض و نفاس را نیز نداشته باشد خون استحاضه است و اگر قبلا زخم و جراحت نداشته و شک دارد خونی که دفع شده خون زخم است یا استحاضه ، بنابر احتیاط واجب استحاضه است.

در صورت خون  دیدن برای هر نماز باید وضو بگیرد چه نماز واجب چه مستحب ، یعنی برای نماز ظهر یک وضو { و اگر خون دید} برای نماز عصر یک وضوی دیگر لازم دارد. برای هر نماز پنبه را عوض کند یا آب بکشد و ظاهر فرج را نیز اگر به آن خون رسیده با آب پاک کند .

مستحاضه قلیله همان گونه که باید برای هر نماز وضو بگیرد برای هر کاری که شرط آن طهارت است { مثل طواف، رساندن جایی از بدن به قرآن و… } واجب است وضو بگیرد برای هر یک وضویی جداگانه

.اگر مستحاضه یکی از کارهایی که بر او واجب است { حتی عوض کردن پنبه } ترک کند، نمازش باطل است. استحاضه قلیله غسل ندارد حتی بعد از پاک شدن .

مستحاضه متوسطه در هر شبانه روز { اگر به همان حال باقی بماند} باید علاوه بر وظایف قلیله  پیش از نماز صبح یک غسل کند.

به عبارت دیگر نخستین مرتبه که مستحاضه متوسطه می شود ، اگر قبل از نماز صبح باشد برای اولین نماز باید غسل کند ولی اگر پیش از نماز ظهر و عصر متوسطه شد برای آن دو نماز و اگر پیش از مغرب و عشا  متوسطه شد ، برای نماز مغرب و عشاء غسل می کند ولی از فردای آن روز اگر به همان حالت متوسطه باقی ماند ، باید پیش از هر نماز صبح ، غسل کند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.