دانلود فایل جامع pdf جزوه کتاب برنامه نویسی به زبان ++C

دانلود فایل جامع pdf جزوه کتاب برنامه نویسی به زبان ++C
نوع فایل
pdf
حجم فایل
797KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
375 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود فایل جامع pdf جزوه کتاب برنامه نویسی به زبان ++C

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf جزوه کتاب برنامه نویسی به زبان ++C مهندس عین الله جعفرنژاد قمی می باشد. این فایل شامل ۴۵ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

 برنامه نویسی به زبان ++C

یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر کردن را به ما می آموزد.

عمومیت زبان C++‎ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان C++‎ نسبت به C دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در C برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است. زبان C++‎ در دو قسمت آموزش داده می شود. در قسمت اول (همین مجموعه) دستورات و ساختمان داده ها معرفی می شود و در قسمت دوم مفاهیم شی گرایی آموزش داده خواهد شد.

چیزی که اکنون C++ نامیده می شود در اصل همان زبان برنامه نویسی C  البته همراه با کلاس ها است که در اواخر دهه ۷۰ میلادی توسط بیارن استروستراپ توسعه داده شده است. در اصل c++ برای تقویت برنامه نویسی شی گرا در زبان برنامه نویسی C به وجود آمد. در حال حاضر زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا است. C++ در اصل همان زبان C است که به آن ویژگی های قدرتمندی اضافه شده است.

C++ برای برنامه نویسی در تمام سطوح مانند سیستم عامل، firmware و برنامه های کاربردی در مقیاس های بزرگ استفاده می شود. تعداد زیادی از برنامه های کاربردی و پروژه های بزرگ در حال حاضر با  c++ نوشته شده است. مانند:
تمامی نسخه های ویندوز، بخش هایی از یونیکس، بخش های بزرگی از سیستم عامل مک ، بسیاری از برنامه های کاربردی تجاری بزرگ مانند مایکروسافت آفیس و QuickBooks با C++ نوشته شده است.

مناسب برای

  • دانشجویان رشته های فنی و مهندسی
  • افراد علاقمند به برنامه نویسی

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.