دانلود فایل جامع word گزارش کارآموزی ۱و۲ کارخانه یزد موزائیک

دانلود فایل جامع word گزارش کارآموزی ۱و۲ کارخانه یزد موزائیک
نوع فایل
word
حجم فایل
938KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
810 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود فایل جامع word گزارش کارآموزی ۱و۲ کارخانه یزد موزائیک

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل جامع word گزارش کارآموزی ۱و۲ کارخانه یزد موزائیک می باشد. این فایل شامل ۳۷ صفحه می باشد. و در غالب فرمت word تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

قسمتهایی از متن فایل:

معرفی شرکت

شرکت یزد موزائیک ( سهامی خاص) در سال ۱۳۵۴ تاسیس و با احداث و راه اندازی کارخانجات تولید موزائیک ماشینی تمام اتوماتیک ساخت کشور ایتالیا از پیشگامان تولید صنعت موزائیک ماشینی در ایران می باشد. کارخانجات تولیدی یزد موزائیک با داشتن تکنولوژی برتر و دستیابی به فنون و نو آوری ها و همچنین داشتن نشان استاندارد ایران مفتخر به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد ims ( iso 18001:1999 / ohsas / iso 14001:2004 / iso 9001:2000) از کشور های انگلیس و آلمان گردیده است.

این شرکت تولیدی معادل ۵/۲ میلیون متر مربع در سال تولید دارد. از ویژگی های محصولات آن میتوان از مقاومت خمشیقدرت مکانیکی بالا  مقاوم به شوک حرارتی مقاوم به انبساط حرارتی رطوبتی و جذب آب پایین به میزان ۳٪ را نام برد. میزان صادرات این شرکت در سال ۸۴ بالغ بر ۲۰٪ کل تولید بوده که محدود به کشور های عراق و افغانستان است.

مشخصات فنى موزائیک هاى تولیدى کارخانجات یزدموزائیک

  • گرانیتفقط سنگ نیست.
  • ابعاد موزائیک هاى تولیدى ۳۰×۳۰ و ۴۰×۴۰ سانتیمتر مى باشد.
  • اندازه هاى موزائیک دقیق و تلورانس ابعاد صفر مىباشد.
  • موزائیک ها به وسیله ماشین آلات تمام اتوماتیکساخت کشورایتالیا و توسط متخصصین فنى و کار آزموده ایرانى در این رشته تولید شده و توسط مسؤولین آزمایشگاه کارخانه که زیر نظر مؤسسه استاندارد همکارى دارند کنترل کیفیت می شوند.
  • مواد اولیه به کار گرفته شده در موزائیک ها از بهترین نوع سنگ هاى طبیعى موجود در ایران، بخصوص معادن غنى استانهاى یزد و اصفهان انتخاب مى شوند و در ساخت از هیچ گونه موادى که باعث کاهش استحکام آنها مى گردداستفاده نمى شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.