دانلود فایل pdf جزوه الحاقات جدید کتاب شرح جامع قانون مدنی چاپ هفدهم

دانلود فایل pdf جزوه الحاقات جدید کتاب شرح جامع قانون مدنی چاپ هفدهم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
231 بازدید
8,000 تومان 6,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل pdf جزوه الحاقات جدید کتاب شرح جامع قانون مدنی چاپ هفدهم

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شما عزیزان است جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه الحاقات جدید کتاب شرح جامع قانون مدنی چاپ هفدهم سال ۱۳۹۸ نسبت به سال ۱۳۹۷ می باشد. این فایل شامل ۵۳ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

الحاقات جدید کتاب شرح جامع قانون مدنی چاپ هفدهم سال ۸۹۳۱ نسبت به سال ۸۹۳۱

ماده ۴
است؛ به عبارت دیگر تسری اثر مصوبه به گذشته » خاص « در قسمت اخیر ماده ۴، قانون به معنای » قانون « – منظور از صرفاً از اختیارات قوه مقننه است و مقامات اداری، حتی در مقام وضع مصوبه مجاز نیستند برای تصمیمات و مصوبات خود اثر قهقرایی درنظر بگیرند؛ در غیر اینصورت چنین مصوبهای به واسطه مغایرت با قانون توسط دیوان عدالت ۶۰۷۹ هیأت عمومی دیوان عدالت اداری(. /۴ / اداری تا حد مغایرت قابل ابطال است )رأی ۰۸۳ ۷۹

: ماده ۷
در ماده ۹۷ قانون ثبت اختراعات ) ۶۰۸۹ (، استثنائاً تصریح شده است که در صورت تعارض این قانون با معاهدات مربوطه، معاهده )اعم از سابق یا لاحق( مقدم است.

ماده ۷۰
اموال فکری )مانند حق اختراع( پس از اتمام مدت از مشترکات عمومی محسوب میشوند چون قابل تملک و اختصاص نیستند و همه اشخاص جامعه حق استفاده از آنها را دارند مگر در خصوص علامت تجاری که در صورت عدم تمدید آن توسط مالک، توسط سایرین قابل ثبت و تملک خصوصی است.

ماده ۰۳
در راستای قسمت اخیر ماده ۰۳ ، مقنن برخی از تصرفات مادی یا حقوقی مالک در مال خویش را محدود یا ممنوع کرده است؛ به عنوان مثال: مالک درخت نباید جهت ساختمانسازی، درختان ملک خویش را عمداً خشک نماید درغیر اینصورت باید به شهرداری جریمه بپردازد یا شرکای مال مشاع نمی توانند به تقسیمی رضایت دهند که موجب زوال مالیت مال مشاع گردد ) ۵۷۵ ق.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.