دانلود فایل اقدام پژوهی درباره راهکارهایی برای بهبود ضعف املای دانش آموز دوم دبستان

دانلود فایل اقدام پژوهی درباره راهکارهایی برای بهبود ضعف املای دانش آموز دوم دبستان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
632KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
554 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود کامل ترین فایل اقدام پژوهی درباره راهکارهایی برای بهبود ضعف املای دانش آموز دوم دبستان

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل pdf  اقدام پژوهی درباره راهکارهایی برای بهبود ضعف املای دانش آموز پایه دوم دبستان می باشد. این فایل شامل ۲۴ صفحه و درغالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

اقدام پژوهی چیست؟

اقدام‌پژوهی چیست؟اقدام پژوهی که در زبان انگلیسی Action Research خوانده می شود به معنی پژوهش در عمل است. پژوهش در عمل نوعی از مطالعه و بررسی است که افراد برای تغییر وضعیت نامطلوب و رسیدن به وضعیت نسبتا مطلوب و در نهایت بهسازی کارها در محیط شغلیشان بکار می برند.

چکیده:

مقطع ابتدایی زیر بنای مقاطع دیگر تحصیلی می باشد و در مقطع ابتدایی نیز پایه اول اساس پایه های دیگر می باشد و هر چقدر دانش آموزان در این پایه بهتر آموزش ببینند در پایه های دیگر راحت تر هستند و بالعکس ; در پایه اول دو درس ریاضی و فارسی ( قرائت فارسی و املای فارسی کلیدی هستند و بیشترین ساعات به این دو درس اختصاص می یابد و از بین دو درس ذکر شده درس فارسی از اهمیت دو چندانی برخوردار می باشد. به طوری که بدون یادگیری درس فارسی ، یادگیری دروس دیگر تقریبا غیر ممکن می باشد. یکی ازمهمترین مشکلات دانش آموزان در مدرسه، ضعف در خواندن و نوشتن است. املاء نوعی نوشتن است.

از آنجایی که دیکته یکی از مهم ترین مواد درسی دانش آموزان محسوب می گردد. که آن نیز به علت مهم بودن مهارت های نوشتاری است، شاید بتوان دلیل این امر را در عینی بودن مهارتهای نوشتاری دانست که امکان تحلیل مشکلات کودک را فراهم می سازد. با توجه به اهمیت موضوع باید سعی کرد دقت و تعمق بیشتری در درس املاء دانش آموزان داشته باشیم. بنابراین باید راهکارهای مناسب برای حل مشکل این دانش آموزان به کار گرفت.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.