مقاله پیش بینی خردشدگی حاصل از انفجار با استفاده از مدلهای تجربی سوئدیفو وکوز-رام

مقاله پیش بینی خردشدگی حاصل از انفجار با استفاده از مدلهای تجربی سوئدیفو وکوز-رام
نوع فایل
pdf
حجم فایل
687KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
749 بازدید
6,000 تومان 4,500 تومان٪25 تخفیف

مقاله پیش بینی خردشدگی حاصل از انفجار با استفاده از مدلهای تجربی سوئدیفو وکوز-رام

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf مقاله پیش بینی خردشدگی حاصل از انفجار با استفاده از مدلهای تجربی سوئدیفو وکوز-رام  در معدن مس میدوک می باشد. این فایل شامل ۸ صفحه می باشد. و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

پیش بینی خردشدگی حاصل از انفجار با استفاده از مدلهای تجربی سوئدیفو وکوز-رام در معدن مس میدوک

چکیده مقاله:

یکی از نتایج اصلی هر انفجار در معادن خردشدگی حاصل از انفجار می باشد، که تأثیر بسزایی در هزینه های عملیاتاستخراج و عملیات خردایش ماده معدنی دارد.

اخیراً پروژه هایی تحت عنوان دنبال کردن ماده معدنی از معدن تا آسیا دربسیاری از معادن بزرگ دنیا به اجرا درآمده است که اهمیت بیش ازپیش انفجار و خردشدگی مطلوب برای عملیات های بعدی را نشان میدهد.

معدن میدوک یکی از معادن کانسنگ مس ایران می باشد و دارای حجم انفجار بالایی است به نحوی که نسبت بالای خردایش این کانسنگ پس از انفجار برای انتقال به بخش های فرآوری نیازمند خردایش در چند مرحله میباشد، که خردشدگی مطلوب حاصل از انفجار را حائز اهمیت و توجه بیشتر میکند. در این مقاله نتایج خردشدگی چهار انفجار انجام شده در معدن مس میدوک با استفاده از مدلهای تجربی و نتایج حاصل از تجزیه سرندی باهم مقایسه شده اند. نتایج حاصل نشان میدهد که مدل کوز- رام انطباق بهتری با نتایج تجزیه سرندی نسبت به مدل سوئدیفو داشته و می توان از آن برای پیش بینی توزیع خردشدگی در انفجارهای این معدن استفاده شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.