دانلود جزوه نکات مراقبت های ویژه دیالیز،فوریتها ( I.C.U،،C.C.U)

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
520 بازدید
10,000 تومان 8,500 تومان٪15 تخفیف

دانلود جزوه نکات مراقبت های ویژه دیالیز،فوریتها ( I.C.U،،C.C.U)

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه نکات مراقبت های ویژه دیالیز،فوریتها ( I.C.U،،C.C.U) می باشد. این فایل شامل۱۱۱ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf  تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه نکات مراقبت های ویژه دیالیز،فوریتها ( I.C.U،،C.C.U)

مجموعه نکات ۱
C.C.U
-۱ تهویه مناسب در بخش مراقب تهای ویژه باید دارای شرایط ذیل باشد:

دمای هوای بخش مراقبت های ویژه باید متعادل و در حدود ۲۱ تا ۲۶ درجه باشد- رطوبت بخش باید ۳۰ % تا ۶۰ % باشد. به ازای هر ICU هوای اتاق ۱۵ تا ۲۰ بار در ساعت تعویض شود. در صورت نیاز مجهز به بیوفیلتر باشد. در بخشهای به ازای ۲ تا ۳ بیمار، یک پرستار نیاز است. CCU بیمار، یک پرستار و در بخش های

-۲ اهداف عمده پرستاری در حیطه روانی بخش های ویژه پیشگیری از بروز علایم ناشی از افزایش یا کاهش بیش از حد تحریکات می باشد که از این جهت استرس زیادی به این بیماری وارد می شود.

اولسرپتیک ناشی از استرس زیاد در این بیماران دیده م یشود؛ برای جلوگیری از آن، آنت یاسید در چشم، گوش، » ، تجویز می گردد. تحریکات حسی مراحل پیچیده ای دارد که مبدأ آن ۵ عضو حسی ICU اکثر بیماران می باشد که تحریکات را از محیط گرفته و ازطریق راه های عصبی به مغز م یفرستند و در مغز تجزیه « پوست، بینی، زبان و تحلیل و تفسیر می شوند.

-۳ عوامل مؤثربر اعمال جنسی شامل: عوامل محیطی (تحریکات محیطی) عوامل بیولوژیکی (اختلال در گیرنده های عصبی و اختلال در مراکز اصلی دریافت تحریکات حسی)

-۴ در حیطه روانی بخش های ویژه محرومیت از تحریکات حسی مطرح می شود یعنی: تحریکات حسی ناکافی، افرادی که سیستم حسی آ نها طبیعی است،

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.