دانلود جامع ترین فایل جزوه آموزشی آداب معاشرت و الگوهای رفتاری

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
819KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
785 بازدید
6,000 تومان 4,800 تومان٪20 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل جزوه آموزشی آداب معاشرت و الگوهای رفتاری

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه آموزشی آداب معاشرت و الگوهای رفتاری می باشد. این فایل شامل ۱۴ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

آداب معاشرت و الگوهای رفتاری

طبیعت و ذات انسان طوری است که اجتماعی آفریده شده و گرایش به زندگی در جمع دارد. به این دلیل افراد باید به یک سری آداب و رسوم زندگی در میان جمع آگاه باشند و بسیاری از خواسته های فردی خود را محدود کنند و یا کنار بگذارند، ولی متأسفانه در زندگی عدم آشنایی برخی افراد با آداب صحیح معاشرت و برخورد نادرست با افراد مختلف دیده می شود و داشتن اینگونه روابط نادرست در میان افراد، در نهایت به کینه و دشمنی تبدیل شده و زندگی را برای همه تلخ می کند.

پس با توجه به دلایل فوق، مطالبی در این کتاب ذکر کرده ایم که با بهره گیری از آنها می توانیم به هدف مورد نظرمان، یعنی آشنا سازی با آداب معاشرت و طرز برخورد صحیح دست یابیم.
هدف کلی از نوشتن مطالب این کتاب این است که افراد به وظایف و حقوق خود آگاه باشند و با رعایت دقیق آنها، زندگی خوب و راحتی را برای خود و اطرافیان خود بسازند و در مسیر صحیح

زندگی قرار گیرند و در زندگی خانوادگی و اجتماعی مورد احترام همه باشند.
این کتاب در مورد موضوع های خلق و خوی نیکو، احترام به یکدیگر، وظیفه شناسی و داشتن روابط سالم با اطرافیان، اهمیت آشنایی با شرایط یک دوست خوب و برازنده و دوری از افراد نا باب نوشته شده است و در مورد رعایت حقوق افراد مانند والدین،‌فرزندان، همسایگان و… تأکید شده وبا آوردن داستانها، روایتها و حکایتهایی از بزرگان و ائمه اطهار(ع) این مطالب را کامل تر کرده ایم. با این توضیح ها و مقدمه ای کوتاه درباره ضرورت رعایت آداب معاشرت، فصل های این کتاب را آغاز می‌کنیم.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.