دانلود فایل جامع نقشه اتوکد استادیوم فوتبال ( فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی)

دانلود فایل جامع نقشه اتوکد استادیوم فوتبال ( فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
9MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
341 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع نقشه اتوکد استادیوم فوتبال ( فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل DWG نقشه اتوکد استادیوم فوتبال ( فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی) می باشد. این فایل شامل ۵ شیت می باشد. و در غالب فرمت DWG تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

نقشه اتوکد استادیوم فوتبال ( فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی)

طراحی پلان استادیوم ورزشی یکی از موضوعاتی است که بسیاری از طراحان معمار با آن مواجه شده اند . بی شک در طراحی اینگونه پلان ها بسیاری از اصول طراحی ورزشگاه بایستی مورد توجه قرار گیرد از جمله توجه به ورودی تماشاگران ، ورودی بازیکنان و …. . در این بخش یک پلان استادیوم فوتبال به صورت فایل اتوکدی برای شما کاربران عزیز خانه طرح آماده کرده ایم تا با الهام گرفتن این نمونه از پلان ها ، پروژه موردنظرتان را با دید بهتری طراحی کنید .

سایت پلان استادیوم ورزشی تقریبا به شکل دایره است که در مرکز آن ، استادیوم فوتبال قرار دارد و در دورتادور آن ، پیست دو میدانی طراحی شده است . همچنین در دو ضلع این استادیوم سکویی برای تماشاگران در نظر گرفته شده است . این استادیوم ورزشی داری بخش های دیگری نیز هست ، از جمله این  بخش ها می توانیم به زمین چند منظوره ورزشی ، باشگاه ورزشی زمین تمرین بازیکنان فوتبال ، زمین تنیس و پارکینگ اشاره کنیم . زبان طراح و ترسیم کننده این نقشه اسپانیایی بوده که با توجه به در خواست کاربران خانه طرح ، این نقشه را به زبان فارسی ترجمه کردیم تا مورد استفاده تمامی طراحان و کاربران ایرانی قرار گیرد .

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.