دانلود فایل جامع pdf مقاله اصلاح پارامترهای حفاری و آتشباری جهت خردایش بهینه

دانلود فایل جامع pdf مقاله اصلاح پارامترهای حفاری و آتشباری جهت خردایش بهینه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
329 بازدید
6,000 تومان 4,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع pdf مقاله اصلاح پارامترهای حفاری و آتشباری جهت خردایش بهینه

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf مقاله اصلاح پارامترهای حفاری و آتشباری جهت خردایش بهینه در معدن سنگ آهن چاهگز می باشد. این فایل شامل ۱۰ صفحه می باشد. و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

اصلاح پارامترهای حفاری و آتشباری جهت خردایش بهینه در معدن سنگ آهن چاهگز 

چکیده مقاله:

انفجار از عملیات اصلی معدن کاری است که هدف آن خردشدگی و جابجایی مطلوب توده سنگ است. یک انفجار باخردشدگی مناسب بر کل عملیات استخراج اثر می گذارد و باعث کاهش هزینه های کلی معدن کاری و افزایش راندمان تولید می شود.

لذا الگوی چالزنی و انفجار در عملیات معدن کاری بایستی به گونه ای طراحی و اجرا شود تا سنگ های خردشده از توزیع مناسبی برخوردار باشند. دراین تحقیق از روشهای آنالیز تصویری و مدلهای تجربی موجود در زمینه پیش بینی میزان خردایش ناشی از انفجار در معدن سنگ آهن چاه گز استفاده شده و الگوهای اصلاح شده حفاری و آتشباری جهت بهبود نتایج خردشدگی ارائه شدند.

از آنجائی که در این معدن بیشتر مشکلات خردشدگی مربوط به زون آهن می باشد پنج بلوک آهن مگنتیتی با الگوهای مختلف جهت بررسی خردشدگی بعد از انفجار، انتخاب شدند. با استفاده از نرمافزار آنالیز تصویری GoldSize نتایج انفجار بلوکها مورد ارزیابی قرار گرفت. سپس از دو روش کاز- رام و سوئدیفو جهت تخمین توزیع ابعاد خردایش استفاده گردید. نتایج نشان داد که مدل کاز- رام به واقعیت نزدیکتر است. با اصلاح الگوها و پارامترهای حفاری و آتشباری در هر پنج بلوک آهن نتایج خردشدگی بهبود یافته و شاخص یکنواختی افزایش پیدا کرد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.