دانلود کامل ترین و جامع ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر رستم آباد

دانلود کامل ترین و جامع ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر رستم آباد
نوع فایل
pdf
حجم فایل
21MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
961 بازدید
10,500 تومان 9,000 تومان٪14 تخفیف

دانلود کامل ترین و جامع ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر رستم آباد

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر رستم آباد می باشد. این فایل شامل ۵۱۷ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

طرح جامع تفصیلی شهر رستم آباد

رستم‌آباد، یکی از شهرهای واقع در شهرستان رودبار در استان گیلان در کشور ایران است و در فاصلهٔ ۱۵ کیلومتری شمالِ شهر رودبار قرار دارد. رستم‌آباد دارای جاذبه‌های طبیعی چشم‌نواز، از جمله جنگل زیبای سلانسر (سِلان‌سَر)، پارک جنگلیِ ماندابان (به مساحت ۸۰ هکتار، شامل انواع درختان سوزنی‌برگِ سرو و کاج)، بام سرخ (پارک سرخِ‌سنگان) و چندین اثر باستانی مشهور، از جمله تپهٔ باستانی گنج پر (گنجِ پَر) واقع در کلورز می‌باشد…

در این بخش طرح جامع تفصیلی شهر رستم‌آباد که توسط مهندسین مشاور پایا طرح آریا تدوین گردیده، در ۵۱۶ صفحه و با فرمت PDF برای دانلود قرار داده شده است.

شهر رستم آباد در منطقه ای کوهستانی ازاستان گیلان واقع شده است ، مساحت تقریبی آن ۲۶۰۰ هکتار است که شامل، عوارض شهری وزراعی و کوهستانی می باشد.

مختصات تقریبی : ۴۹° ۲۶′ ۱۹″ — ۴۹° ۳۱′ ۳۶″ ۳۶° ۵۱′ ۲۰″ — ۳۶° ۵۵′ ۵۷″ لینک ویکی پدیا در مورد رستم آباد برای اداره شهر نیاز به اطلاعات مختلفی داریم که یکی از آنها نقشه های پایه شهری است.

نقشه پایه شهر که معمولا” در مقیاس ۱:۲۰۰۰ تهیه می شود یکی از ضروریات جهت اداره شهر است. تمام فعالیتهای عمرانی شهر نظیر آبرسانی، گازرسانی، توسعه زیرساختها، تهیه طرحهای جامع و تفصیلی، انجام برنامه ریزی و پروژه های GIS و … براساس نقشه ۱:۲۰۰۰ شهر انجام می گیرد. یکی از راه های تهیه نقشه ۱:۲۰۰۰ شهری استفاده از عکسهای هوایی و تبدیل آنها به نقشه می باشد. عکسبرداری هوایی از شهر رستم آباد در سال ۱۳۸۹ توسط سازمان نقشه برداری کشور انجام شده است و تهیه نقشه این شهر توسط این شرکت انجام شده است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.