دانلود جامع ترین فایل گزارش کار آموزی در شرکت نفت پارس

دانلود جامع ترین فایل گزارش کار آموزی در شرکت نفت پارس
نوع فایل
pdf
حجم فایل
931KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
793 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل گزارش کار آموزی در شرکت نفت پارس

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf گزارش کار آموزی در شرکت نفت پارس می باشد. این فایل شامل ۴۸ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

تاریخچه:

تأسیس: اول آذرماه ٧۳۳۷ مطابق با ٢٢ نوامبر ٧۵۹۵ میلادی، در تاریخ دوم دیماه ٧۳۳۷ هنگامی که روزنامه رسمی کشور به شماره ۴۴۳۵ در تهران منتشر شد. در صفحه ۴ آن توجه

مخاطبان روزنامه به آگهی تأسیس شرکت سهامی نفت پارسکه در ستون دوم این صفحه درج شده بود، جلب شد.
این آگهی تقریباً ٧۶۴ کلمه ای سرآغاز تأسیس شرکتی بود که هم اینک با پنجاه و سه سال قدمت به عنوان یک شرکت معتبر و مهم و صاحب پالایشگاه تولید روانکار بخش خصوصی در ایران و خاورمیانه شناخته می شود.

نشانه شرکت نفت پارس:

نشانه تجاری شرکت، نشان گرافیکی شیر بال دار نشسته ای است که سر مردی را دارد. این نشانه برگرفته از تصاویر و نقش برجسته های تخت جمشید است. نشانه نفت پارس با تلفیقی
از عناصر شیر با دستهایی پرصلابت، بال در حال پرواز، سر و کلاه مرد، مفاهیمی همچون خرد، تفکر و تعقل، سرآمد حرکت و چابکی و خستگی ناپذیری همراه با اراده، فکر و قانونمنداری، ترقی و هوشیاری را به بیننده منتقل می کند.

به منظور ایجاد کارخانجات تهیه مواد و محصولات نفتی و ساختمان تصفیه خانه های نفت و سایر عملیات تجاری )با رعایت قوانین مربوطه( شرکتی بنام شرکت سهامی نفت پارس که سرمایه آن مبلغ ٧۹۴ میلیون ریال تعیین گردیده و به ٧۹ هزار سهم ٧۴ هزار ریالی با نام تقسیم و یک ثلث بهای اسمی آن نقداً پرداخت شده و طبق اظهار، در تحویل و در اختیار مدیران شرکت می باشد و بقیه تعهدی است، از تاریخ اول آذرماه ٧۳۳۷ به مدت نامحدود در موضوع شرکت براساس ماده دو ». طهران، خیابان فردوسی، ساختمان امینی تشکیل گردید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.